White Label (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Color set
ne: रंग सेट
