White Label (8.x-2.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම
