White Label (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Color set
sl: Barvna shema

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema
