White Label (8.x-2.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Color set
kk: Түс жиыны

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны
