White Label (8.x-2.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта
