White Label (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Site name
tr: Site adı

en: Site slogan
tr: Site sloganı

en: Custom
tr: Özel

en: Owner
tr: Sahibi

en: Token
tr: Simge

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Color set
tr: Renk kümesi

en: About
tr: Hakkında

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: The name of the site.
tr: Sitenin adı.

en: Lock
tr: Kilitle

en: The slogan of the site.
tr: Sitenin sloganı.

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Site logo
tr: Site logosu

en: The username of the content author.
tr: Gönderinin yazarının adı
