White Label (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Color set
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The name of the site.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་།

en: The slogan of the site.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Site logo
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་རྟགས
