White Label (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site slogan
it: Slogan del sito

en: Custom
it: Personalizzato

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Color set
it: Combinazione di colori

en: About
it: Informazioni

en: The name of the site.
it: Il nome del sito.

en: Lock
it: Bloccare

en: The slogan of the site.
it: Lo slogan del sito.

en: Unlock
it: Sbloccare

en: Site logo
it: Logo del sito
