White Label (8.x-2.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Color set
nn: Fargepalett
