White Label (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Site name
pt: Nome do site

en: Site slogan
pt: Slogan do site

en: Custom
pt: Personalizado

en: Color scheme
pt: Esquema de cores

en: Color set
pt: Conjunto de cores

en: About
pt: Sobre

en: The name of the site.
pt: O nome do site.

en: Lock
pt: Travar

en: The slogan of the site.
pt: O slogan do site.

en: Unlock
pt: Desbloquear

en: Site logo
pt: Logo do site
