White Label (8.x-2.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Custom
sk: Vlastná

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Color set
sk: Množina farieb

en: About
sk: Informácie o

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.

en: The slogan of the site.
sk: Slogan web stránky.

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Site logo
sk: Logo webu
