White Label (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Site slogan
th: สโลแกน

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Color set
th: เซ็ตสี

en: About
th: เกี่ยวกับ
