White Label (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: Custom
am: ብጁ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Color set
am: የቀለም ስብስብ
