White Label (8.x-2.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
