Block Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Layout
et: Paigutus

en: Block
et: Plokk

en: Widget
et: Vidin

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Blocks
et: Plokid
