Block Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Layout
gl: Disposición

en: Block
gl: Bloque

en: Widget
gl: Control

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Blocks
gl: Bloques
