Block Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Layout
uk: Макет

en: Block
uk: Блок

en: Widget
uk: Віджет

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: CSS Classes
uk: Класи CSS

en: Blocks
uk: Блоки
