Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Layout
ar: تخطيط

en: Block
ar: صندوق

en: Widget
ar: عنصر إدخال

en: Blocks
ar: الصناديق
