Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Layout
ca: Disposició

en: Block
ca: Bloc

en: Widget
ca: Giny

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Blocks
ca: Blocs
