Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Block
da: Blok

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: CSS Classes
da: CSS klasser

en: Blocks
da: Blokke
