Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Layout
es: Diseño

en: Block
es: Bloque

en: Widget
es: Control

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: CSS Classes
es: Clases CSS

en: Blocks
es: Bloques
