Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Layout
fr: Mise en page

en: Block
fr: Bloc

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: CSS Classes
fr: Classes CSS

en: Blocks
fr: Blocs
