Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Layout
he: פריסה

en: Block
he: בלוק

en: Widget
he: וידג'ט

en: Blocks
he: בלוקים
