Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Block
hu: Blokk

en: Widget
hu: Felületi elem

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Blocks
hu: Blokkok
