Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Layout
ja: レイアウト

en: Block
ja: ブロック

en: Widget
ja: ウィジェット

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Blocks
ja: ブロック
