Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Block
sk: Blok

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Blocks
sk: Bloky
