Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Widget
de: Steuerelement

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: CSS Classes
de: CSS-Klassen

en: Blocks
de: Blöcke
