Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Layout
ru: Макет

en: Block
ru: Блок

en: Widget
ru: Виджет

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: CSS Classes
ru: Классы CSS

en: Blocks
ru: Блоки
