Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Layout
fa: آرایش

en: Block
fa: بلوک

en: Widget
fa: ساختار

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
