Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Refresh
eu: Berritu

en: ID
eu: IDa

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Languages
eu: Hizkuntzak
