Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Languages
gl: Idiomas

en: Embed
gl: Incrustar
