Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: ID
hi: आईडी

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Languages
hi: भाषायें
