Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Refresh
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Embed
hu: Beágyazás
