Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Refresh
id: Segarkan

en: Hostname
id: Nama host

en: Protocol
id: Protokol

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Embed
id: Lekatkan
