Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Languages
ja: 言語

en: Embed
ja: エンベッド
