Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Refresh
jv: Anyari

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
