Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos
