Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
