Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
