Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Languages
nl: Talen

en: Embed
nl: Inbedden

en: Widget ID
nl: Widget-ID
