Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Refresh
sl: Osveži

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Languages
sl: Jeziki
