Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Languages
ug: تىل
