Widget Block (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Languages
cy: Ieithoedd
