Widget Block (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Protocol
fr: Protocole

en: Languages
fr: Langues

en: Embed
fr: Intégré
