Widget Block (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Languages
hy: Լեզուներ
