Widget Block (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Languages
is: Tungumál
