Widget Block (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Languages
nn: Språk
