Widget Block (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Refresh
oc: Refresca

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Languages
oc: Lengas

en: Embed
oc: Integrat
