Widget Block (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
