Widget Block (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Languages
ur: زبانیں
